Strateg Kontentu

W związku z rozwojem marek wprost.pl i dorzeczy.pl, oraz powołaniem nowego kreatywnego ciała pod tajemniczą nazwą VENA CONTENTHUB poszukujemy chętnych I otwartych osób do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

•    Opracowywanie kompleksowych strategii contentowych dla marek
•    Tworzenie wkładów do ofert formatów natywnych (pomysły, merytoryka, koncepcje)
•    Wsparcie i realizacja kampanii natywnych (opracowywanie treści i materiałów  redakcyjnych na potrzeby kampanii)
•    Tworzenie treści natywnych do akcji specjalnych
•    Pozyskiwanie twórców i autorów na potrzeby akcji specjalnych (w tym /video/blogerów/influencerów), koordynacja współpracy
•    Przygotowywanie benchmarków i analiza konkurencji. Poszukiwanie nowych rozwiązań reklamy  natywnej oraz content marketingu
•    Wsparcie redakcji z zakresu znajomości produktów
•    Prowadzenie szkoleń dla zespołów handlowych z zakresu potencjału w obszarze
•    Uczestnictwo w procesie sprzedaży produktów natywnych spółki (w tym spotkania  handlowe z klientami)

Od kandydatów wymagamy:

•    2-3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w mediach, agencji  digital marketingu lub agencji reklamowej lub wydawnictwach custom publishing
•    Umiejętności pisania i redagowania tekstów w środowisku  cyfrowym
•    Umiejętności tworzenia treści rich mediowych z użyciem tekstów, infografik, zdjęć i video
•    Kreatywności
•    Swobodnego poruszania się w mediach społecznościowych
•    Umiejętności pracy pod presją czasu
•    Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w środowisku biznesowym

Zgłoszenia (cv i list motywacyjny) z numerem referencyjnym, prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja@pmpg.pl

Do wysyłanej aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych).
Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.