Inea udostępni T-Mobile Polska swoją sieć światłowodową, podpisano umowę
Inea podpisała umowę z T-Mobile Polska, która da dostęp do sieci światłowodowej na obszarach, gdzie operator wybudował infrastrukturę w ramach własnej inwestycji. Tym samym T-Mobile Polska dotrze do kolejnych 300 tys. gospodarstw domowych w Wielkopolsce.
W grudniu 2019 roku Inea i T-Mobile Polska poinformowały o podpisaniu umowy dotyczącej świadczenia usług w modelu BSA na obszarach, na których Inea budowała sieć światłowodową w ramach drugiego konkursu Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). Inea uzyskała w nim wsparcie finansowe w wysokości 200 mln zł., w ramach którego mogłą rozszerzyć dostęp do światłowodu o ok. 160 tys. gospodarstw domowych w regionach poznańskim, leszczyńskim, kaliskim i konińskim.
Teraz doszło do podpisania kolejnej umowy, dotyczącej komercyjnej sieci Inei, polegającej na udostępnieniu własnej infrastruktury. W związku z tym krokiem, T-Mobile będzie mogło świadczyć usługi stacjonarnego dostępu do tej sieci we wszystkich lokalizacjach, do których dociera infrastruktura światłowodowa Inei.
Michał Bartkowiak, prezes Inei przypomina, że firma w grudniu ubiegłego roku zapowiadała, że współpraca na obszarach objętych POPC2 to dopiero początek. - Dzięki podpisanej teraz umowie, za sprawą otwartej sieci światłowodowej, T-Mobile Polska dotrze do kolejnych 300 tys. gospodarstw domowych w regionie - tłumaczy.
Andreas Maierhofer, prezes zarządu T-Mobile Polska podkreśla z kolei, że „dzięki umowie z firmą Inea za kilka tygodni będą mogli zaoferować kolejnym kilkuset tysiącom klientów komplet usług”.
Umowa dotycząca udostępniania sieci Inea została podpisana na czas nieokreślony, uruchomienie usług jest planowane w marcu 2020 roku. Strony nie informują o jej szczegółach, ani wartości transakcji.
Inea jest operatorem otwartej infrastruktury światłowodowej, swoje usługi oferuje klientom indywidualnym, firmom, jednostkom samorządu terytorialnego oraz szkołom.
Dołącz do dyskusji: Inea udostępni T-Mobile Polska swoją sieć światłowodową, podpisano umowę
kazdy moze sprawdzic osobiście niektóre wyrażenia filtrowane na WM. Opinie się nie publikują, jeśli tekst komentującego w jakimś stopniu jest nie po myśli właściciela WM. auto skrypt skanujący cały czas według czarnej listy robi odsiew niewygodnych opinii a co niewychwyci AI, to jest usuwane ręcznie.
Spamowanie tekstem z pobudek sygnalisty, bedzie trwało tak długo i gęsto, aż organy powołane do zwalczania nielegalnych praktyk - typu wycinanie krytyki i obrony prawa do krytyki, nie zrobią w internecie porządku, zgodnie z przepisami prawa.DeDRrriiiccckkk
Jako specjalista informatyk mogę wskazać wiele takich poczynań, również na żywo.
można przekonać się osobiście o filtrowaniu wielu, niechętnie tu wyświetlanych wyrażeń. Opinie nie publikują się jeśli tekst komentującego w jakimś stopniu jest nie po myśli właściciela witryny. auto skrypt skanujący z czarna listą, cały czas robi cenzure nieprawomyślnych opinii a co niewyłapią skrypty, to jest usuwane ręcznie.
jako sygnalista powielanie tekstu informacyjnego potrwa niepowstrzymanie, aż instytucje powołane zwalczania nielegalnych praktyk wycinania krytyki i obrony prawa krytyki, nie zrobią w internecie ścigania winnych, mających za nic prawo prasowe.
Ile razy trzeba pokazywac cenzurujacemu, ze nie ma sposobu aby powstrzymac imperatora internetu, unikalnego specjalisty, znawcy wirtualu po jasnej stronie mocy! Moja fachowosc, umiejetnosci i intelekt nieuchronnie zaoraja tobie psychike.
imperator