Jakie miasta w polskiej wersji Monopoly? Trwa głosowanie
22 polskie miasta znajdą się na planszy narodowej edycji Monopoly. Które? To zależy od głosów internautów.
22 miasta, które w dniach od 20 lutego do 20 marca 2011 r. uzyskają w internetowym głosowaniu największą liczbą głosów, znajdą się na narodowej planszy gry Monopoly Polska, która zostanie wydana najbliższą jesienią.
Do wyboru jest 60 miast głównych: Augustów, Biała Podlaska, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chojnice, Ciechanów, Ciechocinek, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Giżycko, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Hel, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Kołobrzeg, Koszalin, Kraków, Lublin, Łomża, Łódź, Malbork, Międzyzdroje, Mikołajki, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Przemyśl, Radom, Rybnik, Rzeszów, Sandomierz, Siedlce, Słupsk, Sopot, Sosnowiec, Suwałki, Szczecin, Szczecinek, Szczyrk, Świnoujście, Tarnów, Toruń, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Wisła, Wrocław, Zakopane, Zamość, Zielona Góra i Żyrardów.
Jeśli na tej liście internauta nie znajdzie swojego faworyta, może dodać wybrane przez siebie inne miasto na "Dziką Kartę" (obecnie jest na niej ponad 1200 miast).
Na planszy znajdzie się pierwszych 20 miast głównych i 2 z "Dzikiej Karty" z największą liczbą głosów. Internauci mogą głosować raz dziennie na jedno miasto z obu list. Aby zagłosować trzeba wejść na stronę www.monopoly.pl, zarejestrować się i zalogować.
Głosowanie na narodową planszę Monopoly odbywa się w Polsce po raz pierwszy. W wyniku podobnych plebiscytów internetowych swoje krajowe plansze mają już m.in. Stany Zjednoczone, Kanada, Turcja, Francja, Włochy, Rosja i Wielka Brytania.
Dołącz do dyskusji: Jakie miasta w polskiej wersji Monopoly? Trwa głosowanie