SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Puls Biznesu” dostępny w wersji audio. Gazeta ma już 25 tys. subskrybentów

Z początkiem maja dziennik „Puls Biznesu” (Bonnier Business Polska) wprowadził dodatkową funkcjonalność dla subskrybentów, dając im możliwość odsłuchiwania artykułów. Tytuł ma obecnie 25 tys. subskrybentów wydań cyfrowych i drukowanych.

Z wersji audio „Pulsu Biznesu” mogą korzystać zarówno czytelnicy wydań cyfrowych na komputerach, jak również mający dostęp do treści w aplikacji mobilnej na smartfonach. Z subskrypcji wydań cyfrowych i drukowanych korzysta obecnie 25 tys. osób – od początku roku liczba subskrybentów wzrosła o 3 tys.

Czytaj też: „Puls Biznesu” ma ponad 22 tys. subskrybentów cyfrowych

„Robimy wszystko żeby zwiększać komfort czytelników »Pulsu Biznesu«. Mogą nas teraz nie tylko czytać w wygodnej formie, ale także słuchać, np. w drodze do pracy, na treningu czy spacerze. Artykuły w wersji audio to rozszerzenie oferty dla czytelników i kolejny krok w umacnianiu pozycji dziennika na rynku cyfrowych mediów ekonomicznych. To nie koniec nowości. Pracujemy nad kolejnymi i myślę, że jeszcze w tym roku oddamy je w ręce subskrybentów” – mówi cytowany w komunikacie Grzegorz Nawacki, redaktor naczelny „Pulsu Biznesu”.

Według badania Mediapanel, w marcu br. serwis „Pulsu Biznesu” PB.pl odwiedziło 1,32 mln internautów (4,42 proc. zasięgu), spędzając średnio 3 minuty i 59 sekund.

W 2020 roku przychody Bonnier Business Polska zmalały o 12,1 proc. do 55,94 mln zł, a przy spadku kosztów operacyjnych o 5,7 proc. zysk netto poszedł w dół z 3,13 do 1,06 mln zł. Ograniczenia epidemiczne najmocniej uderzyły w obszar eventowy firmy.

Dołącz do dyskusji: „Puls Biznesu” dostępny w wersji audio. Gazeta ma już 25 tys. subskrybentów

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bez sensu
tego się czytać nie da, a co dopiero słuchać :)
0 0
odpowiedź