SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dziennikarze „Polityki”, „Newsweeka”, TVN i „GW” krytykują zwolnienie Moniki Olejnik z Radia ZET. „Demonstracja polityczna”

Ponad 20 dziennikarzy z różnych mediów - przede wszystkim „Polityki”, „Newsweek Polska”, TVN i „Gazety Wyborczej” - ogłosiło list otwarty krytykujący sposób zakończenia współpracy przez Radio ZET z Moniką Olejnik. - Postawienie dziennikarki przed wcześniej podjętą decyzją oraz natychmiastowe ogłoszenie jej publicznie mogło wyglądać na demonstrację polityczną - uważają.

Dołącz do dyskusji: Dziennikarze „Polityki”, „Newsweeka”, TVN i „GW” krytykują zwolnienie Moniki Olejnik z Radia ZET. „Demonstracja polityczna”

37 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
emil
Kodziarze muszą wiedzieć że sa w mniejszości a ich czas się skonczył. Postkomuna odchodzi w niebyt.

A co nie jest postkomuną? Jakbyś nie zaklinał rzeczywistości nie wykreślisz z historii PRLu, powiem więcej to też była Polska taka na jaką warunki pozwalały - ale fajnie gimnazjalistom wciskać kity, że był sobie jakiś rząd na emigracji jacyś prezydenci, premierzy - i co z tego?


Nie jest prawdą, że wszystko co pochodzi z PRL jest postkomuną. Na pewno inżynier na budowie i nauczyciel w szkole nie należą do postkomuny. Ale już dyrektor szkoły zdecydowanie tak. Krótko mówiąc - postkomuna to jest to wszystko, co objęte było nomenklaturą PZPR. Ale wcześniejszy oponent mówiący aż nadto optymistycznie o odchodzeniu w niebyt postkomuny, chyba na myśli również sposób myślenia i postawy, a więc bardzo on rozszerza zakres zagadnienia i go subiektywizuje.
odpowiedź