SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Słuchalność Radia ZET spadła do 12,2 proc., Trójki poniżej 6 proc. "Wyciągniemy wnioski"

W okresie od listopada ub.r. do stycznia br. na pozycji zdecydowanego lidera rynku radiowego w Polsce umocniło się RMF FM, które pochwalić się mogło największym wzrostem słuchalności w zestawieniu. Z piątego na czwarte miejsce awansowała Eska, która wyprzedziła Trójkę notującą największy spadek w zestawieniu - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Słuchalność Radia ZET spadła do 12,2 proc., Trójki poniżej 6 proc. "Wyciągniemy wnioski"

131 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jaś
RMF i Zet-ke w trakcie jazdy przestałem słuchać od października 2017 roku, wkurzała mnie ta sama papka i politykowanie. Przestawiłem się na Jedynke, ze spokojnieszą nie rozpraszającą muzyką. W pracy przełączam między muzycznymi stacjami.
odpowiedź
User
i tyle w temacie
Gdy pojawi się ustawodawstwo, które walczy ze zjawiskiem określanym "Payola", to może coś się zacznie zmieniać. W USA, gdzie funkcjonują tysiące rozgłośni prywatnych, są paragrafy na wciskanie muzycznego kitu słuchaczom. Mówiąc wprost - jeżeli kawałek leci w radiu, bo stacja zrobiła deal z wytwórnią, to słuchacz ma o tym wiedzieć. Tymczasem u nas - zachwytom redaktorów nad płytami objętymi "patronatami medialnymi" (słowo klucz) - nie ma końca. Poza tym wystarczy przejrzeć playlistowe statystyki kilkudziesięciu rozgłośni radiowych - oligopol fonograficzny. Patologia.
odpowiedź
User
gm
RMF jest jak PiS-nie ma z kim przegrać.
odpowiedź