SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Słuchalność Radia ZET spadła do 12,2 proc., Trójki poniżej 6 proc. "Wyciągniemy wnioski"

W okresie od listopada ub.r. do stycznia br. na pozycji zdecydowanego lidera rynku radiowego w Polsce umocniło się RMF FM, które pochwalić się mogło największym wzrostem słuchalności w zestawieniu. Z piątego na czwarte miejsce awansowała Eska, która wyprzedziła Trójkę notującą największy spadek w zestawieniu - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Słuchalność Radia ZET spadła do 12,2 proc., Trójki poniżej 6 proc. "Wyciągniemy wnioski"

131 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pako
Zetka daje mega radę. Muzyka się zmieniła, uporządkowali te wszystkie hasła, nie ma gadania o sobie i automasturbacji, wiele na plus. Kampani by się im przydała. Konkurencja ma ją co chwila...


za to jest pieprzenie o wysłaniu smsika, orzygać się można. Kto w ogóle słucha takich stacji komercyjnych? Do słuchania muzyki są radia internetowe.
odpowiedź
User
polak
Byłem wiernym słuchaczem Radia Z,najpierw poszedł program :dzwonie do pana pani ,potem sensacje 20 wieku, Halo Z ,sniadanie z radiem Z i została w większości nudna muzyka, a radio to nie jes szafa grająca trzeba tez trochę publicystyki. Teraz słucham RMF fm i radio złote przeboje.
odpowiedź
User
wierny słuchacz
Biada!!! To nie żarty, nie ma już czego słuchać. A bez radia trudno żyć.

Poziom Jedynki, Trójki też, zszedł już tak nisko, że szkoda słów. Kocham radio, piękne głosy, mądre audycje o różnej tematyce, bo dla mnie radio to źródło ciekawych informacji. Ale propaganda zalała radio publiczne. Brakuje też pięknie mówiących dziennikarzy. Przyznaję, że próbuje coś tam słuchać, ale to co oferują uszy nie wytrzymują i muszę wyłączyć. Smutne, bo radia dużo słuchałam w domu i zawsze w samochodzie.
A już tak przyszłościowo.Co z młodym pokoleniem? Przecież radio ma wielką siłę kształtowania pięknego języka, a tu nie ma od kogo się uczyć.
odpowiedź